fbpx

Kurz byl celkově moc dobře zorganizovaný a vedený. Každý týden bylo jasné zadání, co se bude zkoušet, takže v pondělí jsme dostali seznam potřebných ingrediencí a informace o možných způsobech použití. Ve čtvrtek pak bylo živé vysílání s odpověďmi na dotazy, ale i v mezidobí Hanka reagovala na dotazy a také účastnice sdílely své postřehy a zkušenosti, takže kurz byl aktivní a „živý“ po celou dobu.

Jako naprostý laik v téhle oblasti jsem vždy ocenila podrobné informace a rozpisy ke každému týdnu a opravdu výborný nápad byla instruktážní videa, kde byla ukázaná celá procedura od začátku do konce. 

Fajn byla i struktura kurzu a dávkování informací od jednodušších ke složitějším, takže jsem se díky tomu nezamotala v informacích hned na začátku, ale hezky jsem si postupně informace a postupy mohla zažít, začaly se mi postupně skládat a dávat smysl. 

Kurz měl pro mě přínos v tom, že jsem zjistila, že živá péče skutečně funguje, není vůbec tak složitá, jak jsem očekávala a hlavně mě moc baví. Velikým bonusem kurzu je sama Hanka, z toho, co dělá je cítit, že to dělá s vášní, má úžasnou energii a dokáže jí přenést na ostatní :). 

ZUZANA

Drahá čarovlásko, celý život jsem vlasy brala jako něco, co kdyžtak ostříhám, přebarvím, prodloužím, však co, ono to doroste. Tento kurz mi pomohl během 4 týdnů nejen zlepšit kvalitu vlásků, které jsou nyní lesklejší a hebčí, méně se mastí a začaly houstnout. 

Díky němu jsem v nich začala cítit život. Už to nejsou jen „mé vlasy“, jsou to „moje vLÁSKY“. Péče o ně se stala rituálem, který si užívám jako relaxační pobyt v lázních. Diky němu jsem začala vnímat, co se mi mé vlásky snaží říct, co chtějí. Staly se mým největším klenotem, který neodkládám. 

Navíc kurz mi nedal jen krásné ŽIVÉ vlásky. Našla jsem svou sebelásku, naučil mě si vždy udělat chvíli pro sebe, kdy vnímám jen samu sebe a to každá žena potřebuje. Takže pokud chceš začít milovat své vlásky, protože po tomto kurzu začneš obdivovat jejich krásu, ale i sebe samotnou, neváhej a nebudeš litovat, stejně jako nelituji já. Dovol si najít sebe samu a krásu života svých vlásků. Dovol jim k tobě mluvit. A naslouchej jim. V tomhle kurzu se to naučíš.

S pozdravem, do svých vlásků zamilovaná...

KAMILA

Kurz odporúčam hlavne kvôli skvelému a prehľadnému spracovaniu, ktoré je vhodné aj pre úplného začiatočníka. Ja sama som o tejto metóde vedela len málo a kým som nevidela videá ako postupovať, tak som si sama doma netrúfla to vyskúšať, aj keď som už mala doma napr. namiešanú zmes od kamošky z ajurvédských bylín od Vás z e-shopu. 

Páčili sa mi všetky 4 moduly, naučila som sa, ako jednoducho a rýchlo umyť vlasy, vyskúšala som aj každý týždeň niečo nové, bavilo ma experimentovať s kašičkami a maskami na vlasy. 

Naozaj je dôležité, aby si každá žena uvedomila, aké sú jej prirodzené vlasy, aby sa mala rada taká, aká je, a podporila práve tú svoju prirodzenosť, ktorou sme každá výnimočná. A to sa mi na tom páčilo, že ste to poňali takto komplexne. Od praktických návodov, overených zmesí, možnosti vytvorenia vlastných kombinácií, až po láskavý prístup k sebe samej. 

Ja som si celý kurz užívala, určite budem pokračovať ďalej aj sama doma. Moje vlasy a pokožka boli počas kurzu naozaj krásne umyté, nadýchané a objemné, veľmi ľahko sa rozčesávajú aj za mokra, aj suché. Páči sa mi, že táto metóda je nikdy nekončiaci proces, stále sa dá skúšať niečo iné, nové a hlavne si treba všímať, ako na to naše vlasy reagujú a podľa toho sa naučiť tie správne kombinácie pre seba.

JANA

Kurz s Hankou je ideální nejen pro začátečníka, je vhodný i pro utřídění informací, pochopení základů a ujasnění faktů. Pokud nebudeš chtít u živé péče zůstat v plném rozsahu, nevadí, ty informace se ti hodí všeobecně, využiješ je a věřím, že přinejmenším budeš tuto metodu kombinovat.

Hanka není zatvrzelá, je otevřená novým příležitostem a trendům (např. CGM), což je strašně vzácné. Je lidská, nevnucuje vlastní přesvědčení a chápe, že každý je jedinečný. Dokáže i změnit pohled nebo názor, pokud zjistí někde nepřesnost.

O odbornosti ti můžu říct, že je má v oblasti nejen živé péče, ale taky jako kadeřnice. Má tak lepší nadhled z obou stran - chemické výrobky i přírodní suroviny. Když chceš informace, které budou fungovat a chceš mít opravdu správné informace, tento kurz je výborný, protože je strašně důležité koho a kde se ptáme. Stejně jako rozvodový právník ti v nejlepším nepomůže v trestní záležitosti, člověk, který se nezabývá danou problematikou, ti nikdy správně nemůže poradit a nikdy tě nemůže vést tou správnou cestou.

Živou péči najdeš i doma v kuchyni, nemusíš se tak bát, že je to něco drahého, začneš pomalu a nikam se nemusíš hnát, za vyzkoušení to určitě stojí. Mě je teď super, že už vím, co vím, i když vím, že toho furt nevím dost, ale je to krok a tím každý začínáme.

LUCIE

Pět let jsem na no poo a tento kurz mě naučil za pár týdnů víc, než jsem byla za ty roky schopná se naučit sama. Nikde na internetu takto ucelený návod nenajdeš a hlavně, každá jsme jiná a funguje na nás něco jiného. S čím je jeden spokojený a píše o tom na netu, s největší pravděpodobností to nebude fungovat také na tebe.

Jsme jedineční a jedinečná je i no poo péče pro každou jednu z nás. S opravdovým odborníkem máš zaručenou jistotu nalézt to, co vyhovuje přímo tobě.

Hanka je velmi milá, vlídná a nemusíš se vůbec stydět se na něco zeptat. Pro Hanku není žádná otázka hloupá a s jejími zkušenostmi ti je opravdu schopná odborně pomoct. S tím souvisí i velká finanční úspora, protože nebudeš kupovat prostředky s pocitem "třeba toto už konečně bude fungovat" a pak ti zůstanou někde zapadlé ležet, protože to nefungovalo a ty ani netušíš proč.

Už nebudeš na své problémy s vlasy sama. Po kurzu budeš znát své vlasy a své potřeby. Budeš vědět co, jak a hlavně proč. Vrátí se ti sebevědomí a svoboda.

PETRA

Kurz byl po stránce formy ten nejlepší, jaký jsem kdy viděla, a že jich mám pár za sebou :-). Neuvěřitelně profesionálně zpracované příspěvky, videa s přesným postupem a k tomu průvodní slovo s vysvětlením, ale i kratší verze videa.

Co se týká obsahu, předčil veškerá moje očekávání. Lektorka nám dala nejen přesné návody, recepty a seznamy, co s čím smíchat, ale i přehledná videa, jak na to. Je vidět, že se v péči o vlasy pohybuje opravdu dlouho. 

Moje představa, že mytí bez šamponu je naplácání si mouky na hlavu, vzala za své. Dostali jsme rady nejen ohledně mytí - a zdaleka nejen moukou - ale i ohledně výživy vlasů a pokožky, stylingu a v neposlední řadě i řešení pro nejrůznější vady na kráse, které naše hlavy trápí. Po každé nabušené lekci následovaly naše otázky. Žasla jsem nad znalostmi, které lektorka má, i nad lehkostí, s jakou v živém vysílání odpovídá. Paní Hana je zkrátka profík. A umí svoje znalosti předat dál.

DANA